O NÁS

Naše firma byla založena v roce 1992. Od roku 1999 se stal naší hlavní činností prodej obkladů, dlažeb a veškerého koupelnového vybavení stavebním firmám a koncovým zákazníkům.

Začínali jsme s českými keramičkami RAKO, HOB, CHKZ, které se postupně sloučily pod značku Lasselsberger. Nyní používajíci opět značku RAKO.

Od roku 2003 jsme postupně rozšířili náš sortiment o výrobce z Polska, Německa, Itálie a Španělska.

Z důvodu rychlého a kvalitního záručního a pozáručního servisu jsme primárně zaměřeni na české výrobce. Zkušenosti nás přesvědčily, že české ruce umí vyrobit špičkovou kvalitu, za kterou přebírají i následnou odpovědnost. To bohužel nebývá u některých mimoevropských výrobců samozřejmé.

S většinou výrobců jsme v osobním kontaktu. Účastníme se školení ve výrobních závodech; jsme v přímém kontaktu s jejich servisními a projekčními odděleními. Vyskytne-li se problém, konzultace s výrobou je nezastupitelná.

Do roku 2010 jsme sídlili v Chocni na Tyšově náměstí 142 (vedle komerční banky). Od 1. 1. 2011 nabízíme naše služby v podstatně větších, nově zrekonstruovaných prostorách na Záměstí 7 (naproti kostelní věži - bývalé potraviny Jarka).

Naše služby se snažíme neustále rozšiřovat a zdokonalovat. Disponujeme vlastní dopravou k zákazníkovi. Přímo na prodejně tvoříme grafické návrhy koupelen.

Umíme poradit, kam až se dá jít ve snaze ušetřit a kde je to už za hranou (na úkor kvality a funkčnosti).

Pravidelně se účastníme školení a stavebních veletrhů, abychom byli schopní nabízet nejnovější trendy a technologické novinky v našem oboru.

Na přání zajišťujeme kompletní bourací, stavební, instalatérské a elektrikářské práce prostřednictvím osvědčených řemeslníků i renomovaných stavebních firem.